עמוד הבית בלוג איתור נזילות מים בבית – כל מה שרציתם לדעת
איתור נזילות מים בבית – כל מה שרציתם לדעת
שתף
12 אוק 2020

אין דבר מטריד יותר מנזילת מים בבית, בעיקר כזאת שאין לנו מושג מהו המקור שלה. היום, בשונה מבעבר ישנן דרכים מתקדמות על מנת לאתר את מיקומן המדויק של נזילת מים סמויה.

נזילות המים בבית בד"כ ממוקמות בצנרת התת קרקעית שלנו, בעבר נאלצו לשבור את הרצפות, ולהרוס את המבנה. היום, באמצעות הטכנולוגיה ניתן לאתר את מיקום הנזילה באופן מדויק – ללא הרס.

איתור נזילות בדירה

דירה חדשה או ישנה, בכל דירה יכולות להתרחש נזילות מים. אם מדובר בדירה חדשה מקבלן, לרוב יתגלו בעיות איטום בגשם הראשון בפרט, ובשנה הראשונה בכלל. אם מדובר בדירה ישנה יותר, ייתכן ויש בלאי באיטום המבנה, ויש לאתר את הסדק שנוצר וגורם לדליפה. ככלל, עליכם לזכור שדליפה קטנה או גדולה, עלולה להביא לנזקים רציניים השלכות מאוד קשות. ברגע שאתם מזהים דליפה עליכם לפנות לשירות איתור נזילות מים בבית בהקדם.

איתור נזילות בגג

החלק הקשה בתיקון נזילות מהגג הרבה פעמים הוא פשוט לאתר את הבעיה. קל יותר לזהות כתמי מים בתקרה או עובש, סימנים בטוחים לנזילה. אבל ברגע שמים חדרו לגג המבנה, עם מוסטים בקלות בתוך הקירות. אז למרות שאתם עשויים לזהות את הרטיבויות בחדר השינה, הנקודה הפגומה בגג עשויה להיות רחוקה מאוד מאזור הרטיבות עצמה. הגורם המרכזי לדליפות בגג הינו בעיות במערכות ההגנה של הגג.

לכן חשוב לבצע בדיקת איתור נזילות בגג לפני עונת החורף.

איתור נזילות מים בבית עם תרמופלקס

חברת תרמופלקס הינה החברה המובילה בישראל בתחום של איתור נזילות מים בבית, בדירה, בגג ובחצרות. על מנת לאתר במדויק נזילת מים ללא הרס, יש צורך בצוות מקצועי בשילוב של המכשור המתקדם. צוות המומחים של תרמופלקס עושה שימוש במכשור המתקדם ביותר.

החל ממצלמה תרמית שעושה שימוש בזיהוי שינויי טמפרטורה בצנרת על מנת לזהות את הנזילה, דרך סיב אופטי לצילום תוואי הצנרת ועד למכשיר אקוסטי ומכשיר גז. כל המכשירים האלה נועדו על מנת לתת מענה וזיהוי כאשר אחד המכשירים לא מצליח לזהות.

זקוקים לאיתור נזילות מים בבית שלכם? פנו עכשיו למומחים של תרמופלקס על מנת לתאם בדיקת אצלכם בבית. ככל שתשכילו לבדוק את זה מוקדם יותר, ככה תחסכו לעצמכם הרבה כסף והרבה כאב ראש.

לתיאום בדיקה חייגו אלינו עכשיו למספר הטלפון 052-5422805 ונשמח לעמוד לשירותכם בכל עת.

ייעוץ בוואטסאפ