עמוד הבית בלוג מה הנזק שיכול להיגרם לבית בעקבות חדירות מי גשם
מה הנזק שיכול להיגרם לבית בעקבות חדירות מי גשם
שתף
16 נוב 2020

אנשים בארץ ובעולם עושים את אותה הטעות, הם מטפלים בנזקי אש אבל זונחים את חשיבות נזקי המים מאחור. למה זה כל כך קריטי ואיך זה יכול להשפיע על החיים מעבר למה שנהוג לחשוב?

הבית כולו נפגע מהמים, מים מכל נקודה מגיעים ופוגעים בריהוט החדש, בשטיחים, בארונות העץ והרשימה קצרה מלהכיל. לא, זה לא רק החפץ כמו עוגמת הנפש הנוראית שפוקדת ומצטרפת לנזק הנאמד לא פעם בעשרות אלפי שקלים.

האם נזקי המים זניחים יותר מנזקי האש? מסתמן כי זו טעות חמורה לחשוב היות והדברים והידיעות המצערות מדברות בעד עצמן. יש לא מעט מקרים המופיעים בתקשורת ובחדשות אודות הרס אחד גדול בעקבות "אי איתור נזילה בזמן".

האם הייתם עדים לאחרונה למקרים של חברים או קרובים שסיפרו על תרחישי חדירות מי גשמים במבנה סמוך או משותף לכם? אם כן, המאמר הזה הוא בדיוק בשבילכם והוא בא ומסביר על השלכות חדירות מי הגשמים ומה כדי לעשות במקום.

הקשר בין איכות החיים לבין איתור נזילות בזמן אמת

איתור נזילות מים, זה כל מה שאתם צריכים בכדי למנוע את נזק המים הבא אבל גם את ההיבט הרגשי והאישי. מעבר לבזבוז המשאב הכספי, ההווה החדש מאלץ אתכם להתמודד עם מצב עגום וחדש ובין היתר מאלץ אתכם לשכור את שירותיהם של גורמים מסייעים נוספים והתוצאה? פגיעה פיננסית ונפשית מכל הכיוונים.

ועכשיו, לאחר שדיברנו על כל השלכות המקרה מה שנותר זה להבין איך בקלות שירותי איתור נזילות מים יכול באופן משמעותי לשנות את כל פני התמונה בתקציב קטן ובמועד הקצר ביותר.

בעבר הרחוק בכדי לאתר את מקור הבעיה נדרשה פעולה של שבירת קירות או מרצפות מה שייקר לא מעט את המצב. נכון להיום באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, מיומנות, כלים כמו מצלמה ייעודית ועוד יכול נותן השירות להגיע אליכם ולראות את כל תמונת הרטיבות.

בזמן קצר, עלות שוות ערך לכיסכם ובעיקר מבלי לאלץ אתכם לפעולות שאינן נדרשות, "הצדיק האמיתי" של תחום זה יגיע, יסייע לכם להסתכל על החורף בעיניים חיוביות והכי חשוב יאפשר לכם להשאיר את השלכות הרטיבות הרבה מאחור.

איתור נזילות מי גשם – מבעיה לפתרון מתאים

לפני שתיווצר פגיעה כזו או אחרת באיכות החיים שלכם חשבו מה יכול להיות גורם הבעיה? בלא מעט מקרים זה אכן קשור לאיכות הבנייה, בעיות ניקוז ואפילו חומרי איטום לוקים בחסר. רוצים להגיע לפתרון הבעיה כמה שיותר מהר? אחת הסיבות לביצוע הבדיקה טמון באותו דוח שיקבע מאיפה יילקחו הדברים הלאה.

אם דאגתם מראש לבטח עצמכם בביטוח ייעודי (דירה) הדוח אותו תקבלו מטעם חברת איתור נזילות המים יסייע לא רק באיתור הבעיה אלא בו זמנית יאפשר לכם לבצע את התיקון ולחייב את חברת הביטוח בהתאם לדוח הרשום והעלות המתבקשת.

ייעוץ בוואטסאפ