עמוד הבית מאתר נזילות מים: לחפש את בעל המקצוע המנוסה
עמוד הבית מאתר נזילות מים: לחפש את בעל המקצוע המנוסה

מאתר נזילות מים: לחפש את בעל המקצוע המנוסה

מחפשים בגוגל: מאתר נזילות מים? ראשית כל, פעולה זו מצביעה על כך שאתם ערניים ושמתם לב להופעתם של סימני רטיבות מפתיעים על הקירות. כמו כן, פעולה זו מעידה על כך שאתם זקוקים לעזרה; אנשי מקצוע שיאתרו את מקור הבעיה – ויתאימו את הפתרון הרלוונטי. אם התשובות הן חיוביות, אתם מוזמנים לפנות אל חברת תרמופלקס ולהצטרף לקהל לקוחות מרוצה. חברה זו, בבעלותו של סער פלקס, מתמחה באיתור נזילות. וזאת, על ידי שימוש במכשור המתקדם ביותר. נשמח לעמוד לרשותכם.

רבים מאתנו מנהלים חיים עמוסים ביותר: החל מיציאה לעבודה בבוקר, איסוף הילדים בצהריים והכנת ארוחת הערב – אין ספק שאנו נאלצים לתמרן בין מגוון רחב של משימות. בשל כך, כאשר מופיעים סימנים לנזילת מים מדובר במטרד; בעיה המפריעה לסדר יומנו התקין.

אכן, מדובר במטרד. עם זאת, עומדות בפניכם פתרונות מתקדמים ביותר; פתרונות בזכותם תוכלו לאתר את קיומה של הנזילה, להבין מהי חומרתה ולטפל בה כראוי. כל שעליכם לעשות הוא לפנות אל אנשי המקצוע הרלוונטיים. בבואכם לחפש אחר מומחים אלו, רצוי לשוחח איתם על מספר היבטים מרכזיים. ראשית כל, חשוב לשאול אותם מהי הכשרתם. כמו כן, יש לברר מולם האם הם מחזיקים בניסיון הדרוש לאיתור נזילות.

כעת, אתם מגיעים לחלק המשמעותי ביותר: חשוב ביותר לשאול את אנשי המקצוע האם הם משתמשים במצלמה טרמית בעת איתור נזילות מים. מצלמה זו היא ציוד מתקדם ואיכותי המאתר באופן מדויק נזילות בקירות ובאזורים אחרים. כמו כן, וכאשר הממצאים מגיעים – חשוב לדעת לקרוא מידע זה. בהתאם לכך, על המומחים לדעת לא רק להשתמש במצלמה טרמית אלא גם לקרוא את המידע העולה ממנה וכמובן – למצוא את הפתרון המושלם לטיפול בנזילה.

מאתר נזילות מים: מידע חשוב

קיומה של נזילה משפיעה אל אורח חיינו התקין: החל מקירות מתקפלים, כתמי טחב ורטיבות ועד חדירתם של מים דרך הרצפות – מערכת הצנרת נהרסת ותוך כדי אף הורסת את האסתטיקה של המבנה. בהתאם, הצורך באיתור נזילות מים בהקדם הוא עצום; צורך המושפע מהסיבות הבאות:

  • איכות הצנרת: בדומה למוצרים אחרים – קטנים כגדולים כאחד – גם מערכת הצנרת מושפעת מבלאי. במילים אחרות, הזמן עושה את שלו, ובהתאם לכך, נוצר פיצוץ או נזילת מים. במקרים אחרים, מערכת הצנרת מונחת באופן שגוי כתוצאה בפעולה רשלנית של הקבלן.
  • איטום פנימי: מקרים של איטום פנימי רשלני, בין אם מדובר בקירות הפנימים ובין אם מדובר ברצפות, יכול להוביל לכדי רטיבות חמורה ולנזילות המחלחלות לתוך קירות המבנה.

לפני שייווצרו נזקים משמעותיים למבנה, חשוב לאתר את נזילות המים כראוי. בבואכם ליצור קשר עם חברה מקצועית לאיתור נזילות, עליכם לוודא כי היא נעזרת בציוד הבא:

  • מצלמה טרמית: מצלמה זו, המחזיקה ברגישות 0.5 ומעלה, תאתר ביעילות את הנקודות השונות בקירות ובמרצפות. באמצעות הטכנולוגיה עליה מתבססת המצלמה הטרמית, תוכלו למנוע את הריסתם של הקירות ולתקן בהקדם את הנזילה.
  • מצלמת סיב אופטי: מצלמה זו היא, למעשה, מצלמת וידאו הכוללת סיב גמיש. סיב זה, המגיע בשלל מידות של קוטר ואורך, נכנס לפנים הצינור ובאמצעותו ניתן לראות היטב את מקור הנזילה.

לפנות לשירותיה של חברה מקצועית

זיהיתם סימני עובש על הקירות? מעוניינים לאתר את מיקום הנזילה מבלי לשבור את הקירות? אתם מוזמנים לפנות אל חברת תרמופלקס.

חברה זו מחזיקה בניסיון של כ-10 שנים באיתור נזילות; ניסיון בזכותו החברה נהנית ממוניטין גבוה ומקהל לקוחות מרשים.

שאלות נפוצות
כמה עולה השירות של איתור נזילות?

המחיר שלנו מתחשב בעומק הבעיה והצורך בטכנולוגיה ובשעות עבודה.

נזילה בחצר הדירה שונה מאיתור נזילה בבית.

ניתן לקבל מחיר בייעוץ ראשוני והיכרות ללא התחייבות.

האם איתור הנזילה נעשה באמצעות מצלמה טרמית?

כן הבדיקה נעשית ללא הרס הדירה באמצעות הטכנולוגיה המתקדמת ביותר לאיתור נזילות.

האם ניתן לתקן באמצעותכם את האיתור נזילה?

חברת תרמופלקס מתמקדת באיתור הנזילות ומאמינה שהמיקוד שלנו מאפשר לנו במינימום זמן ועלויות לאתר את הנזילות ולהעניק שירות ללא תחרות.

מאמרים בנושא
לייעוץ חינם השאירו פרטים או חייגו: 072-330-5266

    ייעוץ בוואטסאפ